Bal inżyniera

Informacje dotyczące balu inżyniera


#1 2011-01-14 18:28:30

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 5
Punktów :   

Informacje o "balu"

Jest pomysł aby zorganizować po obronie dyplomów dla studentów budownictwa pwr weekend w schronisku w Krośnicach. Wstępny termin to 4.02 -6.02 i nie jest on do negocjacji gdyż tylko wtedy jest tam wolne. Piszę to aby zebrać mniej więcej liczbę osób, które były by chętne na coś takiego. Byłem w tym roku tam na sylwestra i było bardzo fajnie. Poza tym dużym atutem jest to ze jest to świeżo wyremontowany pensjonat oferujący naprawdę niskie ceny. Konkretne ustalenia będę prowadził z kierowniczką tego pensjonatu w poniedziałek tj. 17.01 ale do tego czasu chciałbym aby na wątku " kto chętny" wpisały się osoby jak sama nazwa wskazuje chętne na ten wyjazd podając imię i nazwisko+ dane osoby towarzyszącej jeśli taka jest.Liczę na nazbieranie ok. 50 osób Myślę ze koszt od osoby wyniesie ok 150 zł ( w tym 2 noclegi, pobyt, oprawa muzyczna, wyżywienie w postaci suchego prowiantu -kanapki). Jednakże dokładną cenę podam po rozmowie z kierowniczką. Jest to projekt wstępny więc wszystko może się zmienić. Ale chętni do niedzieli wieczorem powinni zapisać się na forum.

Tu podaje link do strony tego pensjonatu:
http://schronisko.krosnice.pl/cms/index … &Itemid=30

Tu jest mój nr telefonu w razie jakiś wątpliwości: 512 293 308

Pozdrawiam Kamil Kmieciak
Jeśli będę miał już bardziej konkretne informacje od razu zamieszczę je na tym forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakkw.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl